День Перемоги

День Перемоги

День Перемоги

Країна святкує День Перемоги в Великій Вітчизняній війні. Не вся. Частина її відмічає разом з усім цивілізованим світом (8, 9 травня), як Дні пам’яті та примирення (англ. Time of Remembrance and Reconciliation), присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.Їх відзначають щороку, починаючи з 2005-го.

Хоч я й з тих, хто народився в Радянському Союзі, але все таки здається справедливим мені другий
варіант. Увечері в новинах треба буде подивитися, чи зійдуться у Львові в сутичках прихильники одного й другого тлумачень, чи, як і торік, обійдеться без бійок.

І ще призначаю на сьогодні – щоб легко було запам’ятати – день народження цього сайту/блога.

Ну, і користуючись нагодою, бажаю поздоровити тут з днем народження Сергія Олексійовича Верезумського. Колись, у далекому 1992 році після закінчення мною Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна Сергій Олексійович був начальником 3-ї дільниці Фастівської дистанції колії Південно-Західної залізниці, під його керівництвом я розпочав свою роботу в якості дорожнього майстра 11 околотку на станції Фастів-2. Сергій Олексійович та Микола Горовенко (на жаль уже покійний) – ось ті люди, яких я завжди вважав своїми вчителями у колійних справах. За що їм щиро вдячний.

І на останок Баста з піснею “Темная ночь”.

В оригіналі пісню “Темная ночь” виконував Марк Бернес і прозвучала вона у фільмі “Два бойца”.

Эта запись была опубликована в рубрике Блог и отмечена метками , . Добавить в закладки ссылку.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>